Warsztaty tańca orientalnego i Shakira styling z Kasią Wronką Falah!


28 stycznia…

Shakira styling

Shakira styling


Zapraszamy na kolejne warsztaty z Kasią Wronką w karnawale 28 stycznia 2017:-)
Wybrałyście megance i shakira styling większością głosów!!!
 
sobota 28 stycznia
godz. 13.30-15.30 – Shakira styling
75 zł płatne max do 20 stycznia
 
godz. 16.00-18.00 Megance
75 zł płatne max do 20 stycznia
 
Dwa warsztaty 140 zł płatne do 15 stycznia
 
Zgłoszenia będą przyjmowane po potwierdzeniu wpłatą na adres taniecole@gmail.com, tel 663 443 288
Wpłaty prosimy dokonywać na konto:
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
Agencja Twórcza OLE!
 
O Kasi:-)
Kasia Wronka – profesjonalna tancerka belly dance oraz samby. Jako jedna z niewielu instruktorek w Polsce ukończyła (z wyróżnieniem) prestiżowy kurs instruktorski CATT w szkole Beaty i Horacia Cifuentesów w Berlinie. Zdobywczyni I miejsca w konkursie na festiwalu Sommer Festival 2010 w kategorii oriental semi-professional oraz laureatka I miejsca w konkursie Powiew Orientu na prestiżowym festiwalu Nova Orient 2011 w kategorii professional-klasyka. Na Sommerfestivalu 2011 zajęła pierwsze miejsce w kategorii Duo/Trio Oriental oraz Tribal w duecie z Dominiką Suchecką (Bellycious). W roku 2012 zajęła I miejsce na międzynarodowym festiwalu Egyptian Fever IV w kategorii Raks Sharki, rok później III miejsce na Sommer Festivalu w Berlinie w kategorii Solo Oriental Pro, w 2014 również III w tej samej kategorii na festiwalu Ya Amar w Paryżu, a w 2015 II miejsce na International Summer Bellydance Festival w Leiden. Zwyciężczyni castingu do międzynarodowego projektu Jilliny (Bellydance Evolution Wiedeń / Madryt 2013) i jednocześnie zwyciężczyni w głosowaniu na nagrodę publiczności (*The People’s Choice Award). Członkini zespołu orientalnego Bellycious. Występowała także z zespołami Axe Bahia, Banda do Sol oraz Samba Art. Kasia prowadzi autorskie zajęcia regularne i warsztaty. Najnowszy autorski projekt taneczny Kasi, cieszący się niezwykłą popularnością, to Shakira Styling – fuzja łącząca elementy tańca brzucha, samby, afro i innych stylów tanecznych (reggaeton/dancehall/salsa) obecnych w znanych teledyskowych/koncertowych choreografiach znanej piosenkarki Shakiry.
Stale bierze udział w wydarzeniach kulturalnych, występuje, a także sędziuje na galach prestiżowych festiwali tanecznych w Polsce i zagranicą, a także w programach telewizyjnych
(„Mam Talent”, TVN Warszawa, „Pytanie na śniadanie”, „Na dobre i na złe”). Regularnie doszkala swoje umiejętności i wiedzę u światowej sławy instruktorów.
Kasia ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW (Ekonometria i Informatyka) oraz licencjackie na PJWSTK (grafika komputerowa).
 
 
 
Zapraszamy:-)
Organizator: Agencja Twórcza OLE!
www.taniec-ole.pl
Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •