Taniec orientalny z Zainą


Witajcie,
Tancerki orientalne w Poznaniu mają wyjątkową okazję do nauki ze zwyciężczynią wielu prestiżowych nagród – Zainą Ewą Dziedziniewicz jeszcze w maju, serdecznie zapraszamy! Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
Zaina warsztaty w Poznaniu

Zaina taniec orientalny

 
Odbędą się dwa 3 godzinne warsztaty:
sobota 16.00-19.15
- KLASYKA choreografia: Choreografia dla bardziej i mniej zaawansowanych tancerek, z omówieniem techniki ponieważ o pewnych sprawach można rozmawiać bez końca.
przerwa 15 minutowa w połowie warsztatów
koszt 3 godz. warsztatu 125 zł (zniżki poniżej)
 
niedziela 9.30-12.45
- TARAB dla zaawansowanych (energetyczny!) Myśl przewodnia warsztatu kryje się nie tylko w zaawansowaniu ruchów, ale również w zagłębieniu się w temat, który mimo, że znany, wciąż kryje wiele zawiłości i niespodzianek…
przerwa 15 minutowa w połowie warsztatów
koszt 3 godz. warsztatu 125 zł (zniżki poniżej)
 
ZAPISY: taniecole@gmail.com, tel. 663 443 288
 
ZNIŻKI:
Wpłata do 6 maja jeden warsztat: – 115 zł
Wpłata do 8 maja dwa warsztaty – 210 zł
Prosimy o wpłaty potwierdzające uczestnictwo na numer konta bankowego:
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
tyt. warsztaty z Zainą
 
Zaina – Ewa Dziedziniewicz – certyfikowana tancerka, nauczyciel oraz sędzia konkursów tańca orientalnego. Zwyciężczyni prestiżowych konkursów podczas Nile Group Festival 2013 w Kairze, Eilat Festival 2014 oraz wielu innych polskich i zagranicznych zawodów i festiwali (Cypr, Czechy, Łotwa, Rosja, Ukraina,Wielka Brytania). Od pięciu lat mieszka i występuje w krajach arabskich, m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn, Jordania,a poszukiwania tanecznych inspiracji i odpowiedzi na pytania dotyczące kultury arabskiej zaprowadziły ją również do Omanu, Kuwejtu, Kataru, Tunezji i oczywiście Egiptu. Projektantka swoich kostiumów tanecznych. Magister pedagogiki społeczno- opiekuńczej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Swoją pracę dyplomową poświęciła zagadnieniu zainteresowania kulturą arabską w środowisku studenckim w aspekcie edukacji wielokulturowej. Dyrektor Artystyczna Eastern European Oriental Championship.
 
Organizator: www.taniec-ole.pl
Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •