Warsztaty orientalne z Agatą Zakrzewską! taniec brzucha i American Tribal Style (ATS)


 

taniec orientalny

taniec orientalny

Witam serdecznie,
W dniu 17 marca w sobotę zapraszamy Was na warsztaty tańca brzucha i American Tribal Style z Agatą Zakrzewską.
Uwaga! osoby zainteresowane proszę o zwrócenie uwagi na zróżnicowanie cen warsztatów, wpłaty do 28 lutego są niższe!
 
12.30-14.45
Tribalowe kombinacje – kroki Devi Mamak Agata ATS
Warsztat przeznaczony dla tancerek ATS lub tribal fusion, które chciałyby poznać nowe, ciekawe kombinacje i wzbogacić nimi swój taniec. Kombinacje Devi Mamak mogą być stosowane jako część improwizacji grupowej na bazie ATSu, ale sprawdzą się również w choreografiach fuzyjnych.
American Tribal Style Agata
Devi Mamak to jedna z najbardziej znanych instruktorek świata American Tribal Style. Oprócz kroków, które weszły do ATS owego kanonu, stworzyła również klimatyczne kombinacje, łączące elementy tribalowe z inspiracjami flamencowymi – i nimi właśnie zajmiemy się na tym warsztacie. Nie zabraknie również ćwiczeń na silną postawę i flamencowo inspirowaną pracę rąk – elementy niezbędne, by wykonać poznane figury w jak najpiękniejszy sposób.
 
15.00-17.00
Mamy 2 dwa tematy do wyboru prosimy o głosowanie osób, które chcą wziąć udział w warsztatach tańca brzucha z Agatą!
1. Taniec orientalny – technika w 3D!
Warsztat poświęcony jest nauce właściwego wykorzystania mięśni w najważniejszych figurach orientalnych w stylu egipskim. Na warsztacie nauczymy się lepiej wyczuwać i napinać różne partie mięśni i zastosujemy to w różnych odmianach akcentów, ósemek, fal – by nadać im wielowymiarowość i odkryć ich nowe warianty. Przerobimy znane sobie ruchy tak, by wydobyć z nich kompletnie nową estetykę i jakość. Na końcu połączymy poznane ruchy w klimatyczne kombinacje.
lub
15.00-17.15
2. Taniec orientalny – choreografia „El Hob Kullu”
Na warsztacie poznamy klimatyczną i pełną technicznych wyzwań choreografię do klasycznego utworu Oum Kalthoum „El Hob Kullu”. Postaramy się oddać tańcem charakter i różnorodność utworu, jak również jego nastrój i tekst. Nie zabraknie także złożonej pracy bioder i interesujących kroków przestrzennych.
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: taniecole@gmail.com, do końca lutego 2018
Cennik do 28 lutego:
warsztat 2 godz. 75 zł
warsztat 2 godz i 15 minut – 80 zł
4,5 godz warsztatów 140 zł
4 godz. i 15 min. warsztatów 135 zł
 
Cennik od 1 marca:
warsztat 2 godz. 85 zł
warsztat 2 godz i 15 minut – 90 zł
 
Konto do wpłat potwierdzających udział:
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
Agencja Twórcza OLE!
Uwaga! Wpłaty nie podlegają zwrotom, jeśli warsztaty się odbędą.
taniec orientalny Agata
AGATA ZAKRZEWSKA – BIOGRAFIA
Agata to znana warszawska tancerka i instruktorka tańca orientalnego (tańca brzucha) oraz ich współczesnych odmian: tribal fusion i ATSu. Prowadzi Szkołę Tańca Hamsa, która specjalizuje się w tych stylach i gromadzi jedne z najlepszych warszawskich instruktorek.
Od lat oddana bez reszty tanecznej pasji, Agata występuje i uczy w całym kraju i za granicą, podróżuje i szkoli się, by zdobyć jak najbardziej aktualną wiedzę i umiejętności. Jest dyplomowaną choreografką, absolwentką studiów licencjackich Choreografia i Techniki Tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Ukończyła również dwuletnie szkolenie instruktorskie CATT w Berlinie oraz państwowy kurs instruktora tańca sportowego o specjalizacji bellydance. Swoją wiedzę o tańcu poszerzała na szkoleniu Journey through Egypt 1&2 z Sahrą Saeedą, a także na niezliczonych festiwalach, warsztatach, konferencjach.
Była pionierką nauczania ATS® w Warszawie, obecnie jest jednym z 2 Sister Studiów FCBD® w Warszawie oraz jedyną w Polsce absolwentką szkolenia Technique for Teachers, a jej liczne uczennice stanowią większość warszawskiego środowiska ATSowego.
Ma na koncie wiele nagród w polskich i zagranicznych konkursach, w tym: 1 miejsce w kategorii profesjonalnej na Summer Festival w Berlinie, podwójne 1 miejsce w kategorii grupowej z Flames of Bellydance na festiwalu Ah Ya Elbi we Wrocławiu i wiele innych.
Agata ma na koncie również organizację pionierskich festiwali i wydarzeń tanecznych i wieloletnią pracę na rzecz promocji tańca orientalnego i jego odmian. Jej największą miłością jest nauczanie – dzielenie się z innymi tańcem, który zmienił jej życie.

agata oriental   belly dance Agata (2)

Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •