Warsztaty burleski i warsztaty orientalne Gold Era! z Anną Redlin!


Warsztaty zostaną przeniesione na inny termin, szczegóły wkrótce:-)
burleska

burleska

W KARNAWALE!!!:-))) Zapraszamy na warsztaty orientalne golden era oraz warsztaty burleskowe.
 
Sobota 11 lutego, 16.00-20.20 ( w tym 20 minut przerwy)
Vintage bellydance – Nile Mystique
120 zł (płatne do 20 stycznia) 140 zł po 20 stycznia do 3 lutego 140 zł
Choreografia megance do muzyki z egipskiej Złotej Ery. Zmysłowa i liryczna, a momentami drapieżna, zestawia klasyczną muzykę ze współczesną techniką. Spodziewajcie się przeglądu techniki orientalnej: przestrzennych elementów baletowych, zmysłowych figur orientalnych i dynamicznego shimmy – oraz bajkowej atmosfery kairskiego Hollywood.
 
Niedziela 12 lutego, 11.00-13.00
Pinup rewia – You Can’t Love ‚Em All – 2 godz.
75 zł – płatne do 20 stycznia, 85 zł – po 20 stycznia do 3 lutego
 
Pinupowa rewia do piosenki Deana Martina. W ramach warsztatu stworzymy historię o poszukiwaniu tej Jedynej, czyli niezliczonych randkach i spotkaniach z pięknymi kobietami. Choreografia urocza, wdzięczna i kobieca – kwintesencja pinupu.
Na zajęcia prosimy zabrać wysokie obcasy i baletki (będą potrzebne w różnych częściach zajęć).
UWAGA!!! możliwość używania butów na obcasie tylko w przypadku obuwia do ćwiczeń na sali z osłoną na korek.
 
Zgłoszenia potwierdzone wpłatą przyjmowane sa tylko do 3 lutego!!! na adres: taniecole@gmail.com lub tel. 663 443 288
Wpłaty prosimy dokonywać na konto z tytułem warsztatu:
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
Agencja Twórcza OLE!
 
 
ANNA REDLIN
Tancerka i nauczycielka tańca orientalnego, flamenco, tribal bellydance i burleski. Założycielka i w latach 2002-2013 właścicielka łódzkiej Szkoły Tańca Salome. Obecnie jest kierownikiem artystycznym Salome i związanego ze szkołą zespołu tanecznego Kardamon.
 
Anna Redlin jest absolwentką prestiżowej Tanzakademie Cifuentes w Berlinie – w 2009 r. ukończyła dwuletnie studia instruktorskie CATT (Certified Academic Teacher’s Training), uprawniające do zawodu nauczyciela tańca orientalnego. Jest jedną z pierwszych osób, które rozpowszechniły w Polsce technikę tribal bellydance, a jej znakiem firmowym są nieprzewidywalne, teatralne choreografie.
 
Jest kierownikiem artystycznym i głównym choreografem zespołu Kardamon. Współtworzyła choreografie do dwóch pełnometrażowych spektakli Kardamonu: “Rewii Orientalnej” i “Pereł Orientu”, wystawianych w latach 2009/2011 w łódzkim Teatrze Nowym i Klubie Wytwórnia. W latach 2010-2012 należała do międzynarodowego zespołu tańca orientalnego Catt Company, pod dyrekcją Beaty i Horacia Cifuentes. Jest też autorką i choreografką międzymiastowych projektów scenicznych: tribalowego Experymentarium, rewiowej Pikanterii i Orientalnego Variete.
 
Jest znaną i cenioną w całej Polsce nauczycielką. Nieustannie podróżuje, zapraszana na warsztaty i festiwale taneczne w całej Polsce, również jako sędzia konkursów orientalnych (festiwale Nova Orient w Katowicach, Raqs Tribal w Krakowie i Łódzka Fabryka Orientu). Wszędzie szuka nowych inspiracji i nowych wyzwań, i nigdy nie przestaje się uczyć.
Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •