Warsztaty belly dance z Zainą


W czerwcu w dniach 26-28 przyjedzie do Poznania Zaina Ewa Dziedziniewicz tancerka występująca na scenach Dalekiego Wschodu!!!
To WYJĄTKOWA okazja potańczyć, uczyć się z tancerką doświadczoną i uhonorowaną wielokrotnie na najbardziej prestiżowych konkursach festiwalach polskich i zagranicznych w stylu belly dance.
Warsztaty serdecznie polecam wszystkim pasjonatkom i tancerkom tańca brzucha.

Zaina

Zaina belly dance

I warsztat belly dance 26.06 godz. 19.00-21.00
Pieśń Kalimat – nauka choreografii dla średnio-zaawansowanych
„Słowa, które nie brzmiały jak słowa”…. O kobiecej naturze i interpretowaniu rzeczywistości… w tańcu orientalnym… i nie tylko. O historii powstania pewnej choreografii, która jest nie tylko tańcem, ale przesłaniem do świata i każdej kobiety. Dla osób spragnionych konkretnych informacji ujawniamy, że w trakcie warsztatu nauczymy się choreografii do pieśni arabskiej jednej z najbardziej cenionych arabskich piosenkarek, której utwory uważane są za muzykę wyższych sfer. Ale w związku z tym, że pewne wartości są uniwersalne, a i pieśni arabskich na warsztatach było już niemało, cel warsztatu będzie zupełnie inny. I gorąco zapraszamy do zobaczenia go na własne oczy, poczucia we własnym ciele w umyśle i duszy.
cena: 85 zł

II warsztat 27.06 godz.15.00-16.30
„Ręce w tańcu orientalnym wczoraj i dziś” dla średnio-zaawansowanych. Tendencje w ruchach rąk i dłoni na przestrzeni dziejów i ich wpływ na budowanie stylu i indywidualności tancerki.
Cena: 75 zł

III warsztat 27.06 godz. 16.45-18.00
Technika klasycznego tańca orientalnego – Practis na gorąco  dla początkujących.
Cena: 65 zł

IV warsztat 27.06 godz. 18.20-20.20
Oriental Dabke – poziom otwarty
Temat, który zadebiutował na zeszłorocznym Eastern European Oriental Championship, na początku 2015 roku pojechał w Zainą na Eilat Festival w Izraelu, teraz przyjedzie do Poznania
Oriental dabke to taniec, o którym nie pisze się w specjalistycznej literaturze tanecznej. Taniec, którego być może wielu zwolenników tanecznej poprawności uzna za wybryk współczesności. Taniec, który wbrew zasadom, wykonuje się solo, ale nigdy nie wiadomo, czy pod koniec jego wykonywania, nie mamy za sobą całego korowodu ludzi… Ma on też jeden, mocny i najważniejszy kontrargument- jest to taniec żywy i tańczony we wszystkich krajach arabskich. I właśnie dlatego warto poświęcić mu nieco więcej uwagi…
W trakcie warsztatu dowiemy się czym tak właściwie jest oriental dabke oraz oswoimy się z podstawowymi krokami, by zdobytą wiedzę wykorzystać w tańcu okiełznanym przez choreografię.
Cena 85 zł

Zniżki przy wpłatach z góry do 30 maja:
Całość warsztatów 270 zł
I i IV warsztat – 155 zł
II, III i IV warsztat w sobotę: 210 zł
II i III warsztat – 130 zł
III i IV warsztat – 140 zł
II i IV warsztat – 150 zł

UWAGA!!!
UWAGA!!!
Numer konta zostanie przesłany po wysłaniu zgłoszenia na adres:  taniecole@gmail.com, wpłaty będą dokonywane na konto Stowarzyszenia Tańca DALAYA: Wpłat należy dokonywać na:
Stowarzyszenia Tańca Dalaya
60-446 Poznań, ul. Pelplińska 5
05 2030 0045 1110 0000 0281 0590

Zaina – Ewa Dziedziniewicz Certyfikowana tancerka, nauczyciel oraz sędzia konkursów tańca orientalnego. Zwyciężczyni prestiżowych konkursów podczas Nile Group Festival 2013 w Kairze, Eilat Festival 2014 oraz wielu innych polskich i zagranicznych zawodów i festiwali (Cypr, Czechy, Łotwa, Rosja, Ukraina,Wielka Brytania). Od pięciu lat mieszka i występuje w krajach arabskich, m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn, Jordania,a poszukiwania tanecznych inspiracji i odpowiedzi na pytania dotyczące kultury arabskiej zaprowadziły ją również do Omanu, Kuwejtu, Kataru, Tunezji i oczywiście Egiptu. Projektantka swoich kostiumów tanecznych. Magister pedagogiki społeczno- opiekuńczej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Swoją pracę dyplomową poświęciła zagadnieniu zainteresowania kulturą arabską w środowisku studenckim w aspekcie edukacji wielokulturowej. Dyrektor Artystyczna Eastern European Oriental Championship.

Zaprasza Agencja Twórcza OLE! i Stowarzyszenia Tańca DALAYA
www.taniec-ole.pl, tel. 663 443 288
www.dalaya.pl, tel. 693 994 940

 

Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •