Warsztaty American Tribal Style® poziom podstawowy


Witajcie! 27 sierpnia !
Zapraszamy serdecznie na warsztat z nowoczesnym tańcem orientalnym American Tribal Style® z Moniką Ratajczak.
Warsztat poprowadzony będzie od podstaw, skierowany przede wszystkim do osób które wcześniej nie miały okazji go poznać, a TERAZ jest taka możliwość!!!:-)))
American Tribal Style poznan

American Tribal Style®

Nowoczesny taniec orientalny ATS uczy nas odważnej, mocnej i otwartej postawy, nauczy nas współpracy w ruchu w grupie, porozumienia poprzez ciało, bez słów; doda nam radości i poczucia mocy w grupie z innym kobietami!:-)
 
Po zapoznaniu się z podstawami tańca łatwiej będzie Wam dołączyć na intensywny kurs ATS, który rozpoczyna się w październiku:-)
 
Czas trwania 3 godziny w tym przerwa ok 15 minut
GODZINY PODANE W WYDARZENIU JESZCZE POTWIERDZIMY:-)
Cena: 75 zł do 7 uczestników, 65 zł od 8 uczestników
Prosimy o wpłaty wstępne w wysokości 65 zł, jeśli będzie mniej uczestników poprosimy o dopłatę 10 zł, na konto:
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
Agencja Twórcza OLE!
Zgłoszenia: taniecole@gmail.com, tel. 663 443 288
 
Miejsce warsztatów: ul. Towarowa 45 parter
 
Monika Ratajczak – uhonorowana i doświadczona tancerka i instruktorka tańca orientalnego, założycielka i współzałożycielka zespołów: Dalaya Bellydance Group i Ouled nail. Taniec American Tribal Style jest dla Moniki wspaniałą zabawą, dająca radość i moc energii w kobiecej grupie, zgłębia go już prawie od 10 lat!!!
 
Twórczynią nowoczesnego tańca orientalnego American Tribal Style jest Carolena Nericio. Inspiracją kreacji stylu ATS są folklorystyczne tańce Bliskiego Wschodu i Indii. Taniec opiera się na improwizacji choreografii za pomocą odpowiedniego nazewnictwa ruchów i komunikacji ciałem i gestem.
Co cudowne taniec ten dzięki standaryzacji ruchów mogą zatańczyć wspólnie jako choreografię kobiety uczące się ATS z całego świata!!!:-)))
 
Zgłoszenia: taniecole@gmail.com
www.taniec-ole.pl

Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •