misja i parę słów o nas


Poznańska szkoła tańca orientalnego – Agencja Twórcza OLE! – rok założenia 2007

Działalność powstała z myślą o rozpowszechnianiu zdrowego stylu życia pełnego radości oraz działań na rzecz integrowania ludzi. Cel ten realizujemy aktualnie poprzez taniec i organizację imprez tanecznych.

Ruch taneczny pozwala nam wyrazić nasze emocje, uzyskać lepsze samopoczucie, pobudzić kreatywność. Tańcząc uwalniamy się od spowodowanych stresem napięć w ciele, uczymy się czerpać więcej energii, a tym samym zdrowia z pogłębionego oddechu w harmonijnym tanecznym ruchu. Taniec nas zbliża i pozwala pogłębiać kontakty międzyludzkie. Wybierając dla siebie style taneczne możemy wzbogacać swoje emocje, kształtować charakter. Potrzebujesz poczuć prostą radość i energię tańcz radosny taniec do energetycznej muzyki filmowej bollywood. Potrzebujesz poczuć odwagę, siłę autorytetu, szacunku i samoakceptacji zatańcz American Tribal Style® lub tribal fusion. Chcesz zaakceptować swoją kobiecość rozwinąć świadomość ciała spróbuj tańca brzucha. Szczególną uwagę poświęcamy osobom, które uważają, że nie mają predyspozycji tanecznych i jednocześnie pragną uczyć się tańczyć. Tańcem chcemy też uświetniać ważne wydarzenia Waszym życiu rodzinnym, społecznym i działalności firm. Poznańska Szkoła Tańca Orientalnego zaprasza do skorzystania z naszej oferty kursów, warsztatów, animacji tanecznych, pokazów tańca i imprez.

Nasze instruktorki Monika Ratajczak i Agata Ratajczak: Mama z Córką, które połączyła pasja do tańców orientalnych są aktualnymi Mistrzyniami Polski. Zespół DALAYA Bellydance Group prowadzony przez nie z roku na rok zdobywa kolejne sukcesy. W ostatnich latach zespół został wielokrotnie uhonorowany złotymi medalami na prestiżowych Festiwalach Tańca Orientalnego!

Poznańska Szkoła Tańca Orientalnego

Poznańska szkoła tańca orientalnego

Od roku 2010 zapraszamy również na organizowane przez nas wykłady promujące zdrowie holistyczne. Co roku odbywają się wykłady z dr Preeti Agrawal znaną lekarką i autorką książek poszerzające świadomość i odpowiedzialność za własne zdrowie.

Katarzyna Komin

 

Videorelacja z podsumowania rocznej nauki.

Poznańska Szkoła Tańca Orientalnego zaprasza!