Belly dance samba i Belly dance tango z Kasią Wronką


UWAGA!!! Miejsce warsztatów: ul. Towarowa 45 (parter) Poznań
Serdecznie zapraszamy na karnawałowe warsztaty bellydancowe z Kasią Wronką.
Odbędą się 3 warsztaty:
6 lutego sobota godz. 16.00-18.30 warsztat choreograficzny belly samba!
6 lutego sobota 18.50-20.50 warsztat choreograficzny fuzja belly tango.
7 lutego niedziela 11.00-13.00 warsztat choreograficzny modern belly. Modern Oriental: czyli styl zgodny z najnowszymi trendami tańca orientalnego, powszechnie tańczony na festiwalach tańca brzucha na całym świecie. Na warsztatach przewidywana jest część techniczna, podczas której nauczymy się dynamicznych kombinacji, a także choreograficzna.
 
UWAGA! Ważne dla osób, które chcą wziąć udział w warsztatach z Kasią Wronką.
Cennik:
2,5 godz. belly samba 85 zł
2 godz. belly tango 75 zł
2 godz. modern oriental 75 zł
Dwa warsztaty 2 godz. 140 zł
Dwa warsztaty 2,5 g. i 2 g. – 150 zł
3 warsztaty 205 zł
Zapisy odbywają się po wpłacie zaliczek do 6 stycznia
- 40 zł (rezerwacja jednego warsztatu)
- 75 zł (rezerwacja dwóch warsztatów)
- 100 zł (rezerwacja 3 warsztatów). Drugą część należy wpłacić maksymalnie do 20 stycznia 2016, przy braku reszty wpłaty zaliczka nie będzie zwracana.
Konto do wpłat
93 1140 2004 0000 3002 5142 8412
Agencja Twórcza OLE!
Ilość osób na warsztacie jest ograniczona decyduje kolejność wpłat.
Pozdrawiam,
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji: tel 663 443 288, taniecole@gmail.com
Pozdrawiam,
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji: tel 663 443 288, taniecole@gmail.com
O Kasi:-)
Taniec brzucha poznan
Kasia Wronka – profesjonalna tancerka belly dance oraz samby. Jako jedna z niewielu instruktorek w Polsce ukończyła (z wyróżnieniem) prestiżowy kurs instruktorski CATT w szkole Beaty i Horacia Cifuentesów w Berlinie. Zdobywczyni I miejsca w konkursie na festiwalu Sommer Festival 2010 w kategorii oriental semi-professional oraz laureatka I miejsca w konkursie Powiew Orientu na prestiżowym festiwalu Nova Orient 2011 w kategorii professional-klasyka. Na Sommerfestivalu 2011 zajęła pierwsze miejsce w kategorii Duo/Trio Oriental oraz Tribal w duecie z Dominiką Suchecką (Bellycious). W roku 2012 zajęła I miejsce na międzynarodowym festiwalu Egyptian Fever IV w kategorii Raks Sharki, rok później III miejsce na Sommer Festivalu w Berlinie w kategorii Solo Oriental Pro, w 2014 również III w tej samej kategorii na festiwalu Ya Amar w Paryżu, a w 2015 II miejsce na International Summer Bellydance Festival w Leiden. Zwyciężczyni castingu do międzynarodowego projektu Jilliny (Bellydance Evolution Wiedeń / Madryt 2013) i jednocześnie zwyciężczyni w głosowaniu na nagrodę publiczności (*The People’s Choice Award). Członkini zespołu orientalnego Bellycious. Występowała także z zespołami Axe Bahia, Banda do Sol oraz Samba Art. Kasia prowadzi autorskie zajęcia regularne i warsztaty. Najnowszy autorski projekt taneczny Kasi, cieszący się niezwykłą popularnością, to Shakira Styling – fuzja łącząca elementy tańca brzucha, samby, afro i innych stylów tanecznych (reggaeton/dancehall/salsa) obecnych w znanych teledyskowych/koncertowych choreografiach znanej piosenkarki Shakiry.
Stale bierze udział w wydarzeniach kulturalnych, występuje, a także sędziuje na galach prestiżowych festiwali tanecznych w Polsce i zagranicą, a także w programach telewizyjnych
(„Mam Talent”, TVN Warszawa, „Pytanie na śniadanie”, „Na dobre i na złe”). Regularnie doszkala swoje umiejętności i wiedzę u światowej sławy instruktorów.
Kasia ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW (Ekonometria i Informatyka) oraz licencjackie na PJWSTK (grafika komputerowa).
 
Więcej informacji wkrótce!!!
Zgłoszenia: taniecole@gmail.com
www.taniec-ole.pl
Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •