Belly dance warsztaty z Patrycją Marzec


 8 listopada 2014 serdecznie zapraszamy na dwa warsztaty belly dance z Patrycją Marzec utalentowaną i wielokrotnie uhonorowaną tancerką na prestiżowych konkursach belly dance w ostatnich latach.

Warsztaty zorganizowane zostały dla osób praktykujących belly dance od ponad roku: dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zapraszamy Was drogie kursantki i tancerki na szlifowanie, wzmacnianie i pogłębianie techniki tanecznej oraz możliwość wyrażenia emocji i przeżyć w tańcu do piosenki lirycznej.

Belly dance

Belly dance

„Co do czego i dlaczego”  – teoria, technika i kombinacje belly dance, warsztat dla początkujących chcących rozwijać swoje umiejętności. Poznamy podstawowe rytmy, które obowiązkowo powinna znać każda tancerka, a także modne kombinacje, które pomogą w samodzielnym układaniu choreografii. 2 godz., Warsztat dla początkujących, średnich i zaawansowanych. 16.00-18.00.

Lyrical song belly dance – wdzięk, delikatność, emocje, a wszystko to zawarte w choreografii do jednego z najpiękniejszych utworów Josepha Attieh. Dowiemy się w jaki sposób w kilka pierwszych sekund na scenie nawiązać dobry kontakt z publicznością, jak poprzez taniec przekazać jej o czym jest utwór i że pewność siebie to połowa sukcesu tancerki. 2,5 godz., poziom średnio i zaawansowany. 18.15-20.45.

Patrycja Marzec – doceniona zarówno w kraju jak i za granicą. Aktywnie podróżuje i bierze udział w różnych festiwalach w tym roku min: Ukraina, Austria, Włochy. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć do najważniejszych zalicza: – dwukrotna mistrzyni Europy Wschodniej Ligi Profesjonalistów tańca orientalnego (Lublin 2013r., 2014r.) – brązowa medalistka Pucharu Ukrainy (Donieck 2014 r.) – brązowa medalistka Mistrzostw Świata International Dance Federation (Nagykanisha Węgry 2013 r.)

Pokaz tańca Patrycji Marzec podczas Festival Karavan 2013 Ukraine:

Zgłoszenia: biuro@taniec-ole.pl

Cennik:

obydwa warsztaty 4,5 godz. 160 zł, wpłata do 17 października 140 zł (wpłata całościowa)

Warsztat teoria i technika belly dance 2 godz. – 75 zł

Warsztat lyrical song – 95 zł

Wpis na listę warsztatowiczów odbywa się po potwierdzeniu uczestnictwa wpłatą zaliczki 50% lub całości kwoty na konto:

93 1140 2004 0000 3002 5142 8412

Agencja Twórcza OLE!

Zapraszamy Was serdecznie:-)

 

 

 

Podziel się:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •